Nasz zespół

 
 

POZNAJ NASZYCH

TRENERÓW

Pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów poprawisz kondycję i spalisz dodatkowe kalorie. A to wszystko w przyjaznej atmosferze i w towarzystwie młodego, zgranego zespołu – bo nasz klub fitness tworzą wyjątkowi ludzie! Poznaj naszych specjalistów, którzy zarażą Cię pozytywną energią i zachęcą do regularnych treningów

Kasia
manager klubu, instruktor zajęć grupowych


Absolwentka Wychowania Fizycznego. Od dziecka związana ze sportem, tancerka oraz instruktorka fitness z licznymi sukcesami. Uwielbia podróże, trekking po górach i wspinaczkę skałkową. Żyje intensywnie i nie boi się wyzwań. W wolnych chwilach, a jest ich bardzo mało, czyta książki, ulubione to te o tematyce wysokogórskiej.

Ania
instruktor zajęc grupowych


Instruktor fitness, różnych form ruchu, trener personalny oraz kolarka z zamiłowania. Pełna energii a swoim szczerym uśmiechem wita każdego z uczestników zajęć. Potrafi zmotywować każdego do realizacji swoich celów treningowych. Rower to jej pasja a sztanga to jej nowa miłość- każdy może poczuć to na własnej skórze będąc z nią na sali treningowej.

Paweł
instruktor zajęc grupowych


Instruktor Indoor Cycling z wieloletnim doświadczeniem i pasjonat kolarstwa szosowego. Każdą wolną chwilę spędza na dwóch kółkach w terenie albo na sali rowerowej, zarażając przy tym wszystkich uczestników fascynacją treningu na rowerze. Jego zajęcia przekładają się na efektywną pracę nad ciałem i wydolnością a przy okazji zabierają w niezwykłą podróż muzyczną. Warto to przeżyć z korzyścią dla ciała i ducha.

Krzysiek
instruktor zajęć grupowych


Sportem interesuje się od najmłodszych lat a od ośmiu trenuje kolarstwo szosowe. Jako instruktor indoor cycling stara się zarażać swoją pasją innych łącząc swoje doświadczenie wraz z niesamowitą frajdą prowadzenia zajęć grupowych. Oprócz roweru rekreacyjnie uprawia też biegi średnio dystansowe. Uważa, iż utrzymanie dobrej kondycji fizycznej wpływa pozytywnie na każdy aspekt naszego życia.

Agata
instruktor zajęc grupowych


Fizjoterapeuta sportowy. Specjalizuje się w treningu medycznym i prozdrowotnych formach ruchu – joga, Pilates, mobility. Pasjonatka biegnia, głównie ultramaratonów górskich. Zdobyła koronę maratonów i półmaratonów Polski. Prywatnie podróżniczka. Zwiedziła kilkadziesiąt krajów.

Kasia
instruktor zajęć grupowych


W ruchu pasjonuja ją detale…precyzja wykonania, jakość, płynność i gracja. W Pilates odkryła to wszystko, czego szukała. Pilates to również wewnetrzna siła, mobilność i elegancja. To sposób na poprawę funkcjonowania aparatu ruchowego i piękną sylwetkę Jej specjalizacją jest przede wszystkim klasyczny Pilates oraz Zdrowy Kręgosłup.

Kasia
instruktor zajęc grupowych


Instruktor fitness i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Najlepiej czuje się w zajęciach wzmacniających oraz interwałowych, o wysokiej intensywności. Nie boi się wyzwań i jest otwarta na nowości. Uwielbia pracę ze swoimi klientami, dzięki czemu może z zaangażowaniem oddać się prowadzeniu zajęć fitness. Sport to dla niej sposób na dobre samopoczucie i uśmiech, dlatego zawsze ma mnóstwo pozytywnej energii.

Ola
instruktor zajęc grupowych


Energiczna i szalona. Od 7 lat instruktor Zumba, Zumba toning oraz STRONGbyZumba. Lubi ruch, rozne aktywnosci sportowe napedzaja ją oraz dodaja sil. Na kazdych zajęciach daje z siebie duzo pozytywnej energii, stara się aby kazdy uczestnik wyszedl z nich usmiechniety i pozytywnie nastawiony do zycia.

Maciek
instruktor zajęc grupowych


Trener personalny, trener trójboju siłowego oraz trener przygotowania motorycznego. To profesjonalista, który stara się, aby w zdrowy i przyjemny sposób rozwijać zdolności motoryczne swoich podopiecznych.

Marcin
instruktor zajęć grupowych


„Specjalista od dźwigania klamotów” :) Tyle w temacie, na trening Marcina trzeba przyjść i koniec

Kuba
Trener Personalny i obsługa klubu


Trener personalny, trener przygotowania motorycznego. Ze sportem związany od dziecka. Na początku była to piłka nożna, teraz całą uwagę skradło przygotowanie motoryczne oraz treningi personalne. W swojej pracy największą uwagę poświęca zdrowiu oraz dobrej atmosferze. Miłośnik żywienia oraz szeroko pojętej kultury fizycznej. Dobry humor nigdy go nie opuszcza.

Patrycja
Obsługa klubu


Cicha, spokojna absolwentka bezpieczeństwa wewnętrznego- tylko na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości to wulkan energii i optymizmu, który zawsze poprawi humor. W wolnym czasie nie lubi nudy, ciągle szuka aktywnego zajęcia. W swojej pracy stawia na bardzo dobry kontakt z innymi, dlatego czeka na Państwa przy recepcji naszego klubu, oczywiście z uśmiechem!

Agnieszka
Obsługa Klubu


Doświadczona nauczycielka z powołania. Praca z dziećmi nauczyła ją, że życie jest kolorowe i pełne wrażeń. Lubi, gdy dużo się dzieje a w wolnych chwilach możecie ją spotkać na recepcji naszego klubu. Niezwykle kreatywna osoba, której „czarny humor” nigdy nie opuszcza. Lubi każdą aktywność fizyczną a pozytywne podejście do życia pomaga w dążeniu do celu.